Юлія РУКАВИЦИНА
Казкова абетка для малят

A — У маленькому чарівному будиночку живе малюк Ей, дуже любить Ей погуляти у лісі, позасмагати на галявинці, помріяти про чудові країни, матуся завжди кличе малюка до обіду, і увесь ліс чує, як вона гукає його "Ей, Ей, Ей"! Малюк одразу повертається до чарівного будиночку.

B – У татуся малюка Ей є машина. Працює татусь дуже далеко від чарівного будиночку, дуже сумує за ним родина. Коли татусь підїжджає до чарівного будиночка, завжди можна почути сигнал його машини "Бі, Бі, Бі"! Щаслива родина відчиняє двері і зустрічає татуся.

C – У садочку чарівного будиночка на дереві мешкає маленька пташка, яка завжди співає, коли комусь сумно, ось і зараз ми можемо почути її пісеньку « Сі, Сі, Сі»!

D – На подвір`ї чарівного будиночку живе собака Ді. Дуже ретельно охороняє Ді своїх господарів, коли раптом чужинець підходить до будиночку, собака завжди повідомляє про це мешканців будиночку гучним лаєм, і вони чують "Ді, Ді, Ді!" Хтось прийшов,відчиняйте двері.

E – Малюк Ей, дуже любить грати на музичних інструментах, якщо прислухатись, то можна почути звучання його скрипки «І, і, і».

F – На подвір`ї чарівного будиночку є озеро, в якому мешкає рибка, яку всі кличуть «Еф», і тоді вона вистрибує з води і починає плескатись.

G – Марка машини татуся Ей, називається Джип, але коли Ей був зовсім маленьким, він не міг вимовити це слово, й у нього виходило лише «Джі, джі, джі», з тих пір всі так і кличуть татову машину.

H – Коли матуся хоче відпочити, вона йде до чарівної кімнати, і лягає спати, тоді татусь каже малюкові, ЕЙЧ, матуся спить. ( прикладаємо палець до рота, імітуючи знак шепотіння, коли хтось спить).

I – Одного разу вирішив малюк Ей, без дозволу батьків, піти до чарівного лісу, та зустрів там сірого вовка, злякався його і почав галасувати на увесь ліс, « Ай», рятуйте, Ай, допоможіть.

J – Родина, яка мешкала у чарівному будиночку була дуже гостинною, і дуже часто до них приходили гості, одного з них вони кликали дядько «Джей», діти його дуже любили і завжди чекали на нього.

K – Дружину дядька Джей звуть, тітка «Кей», вони ніколи не розлучаються, інколи їх так і кличуть, «Джей, Кей»

L, M, N, O – Ел, Ем, Ен та Оу, так звуть рідних сестер малюка Ей, яких він дуже любить.

P – У малюка Ей є домашній улюбленець, це маленька мишка, яку він назвав мишка «Пі».

Q — Вчительку малюка Ей, звуть місіс «Кью».

R – Одного разу матуся відвела малюка до лікаря, тому що в малюка боліло горло, і лікар сказав йому відкрити рота, і промовити « А,а, а»

S – Гуляючи у лісі, малюк Ей зустрів чарівну змію, яка шипіла ось так «Ес, ес, ес».

T – Коли Ей був зовсім маленьким, то він казав, що часи роблять ось так «Ті, ті, ті»

U – Коли, малюк Ей звертався, до людини, старшої за віком, він завжди говорив «Ю», що англійською означає Ви.

V – Порося, яке також мешкало на чарівному подвір`ї, завжди було голодним, і тому кричало і вдень і вночі «Ві, ві, ві»

W, X — Дабл`ю та Екс, це були два іноземця, які інколи приїжджали до чарівного будиночка.

Y — У матусі малюка Ей, була одна знайома, улюбленим запитанням якої було – чому?, так її і прозвали, тітка «Вай».

Z — Коли на вулиці дуже спекотно, до будиночка прилітає якась настирна муха, і тоді увесь день можна чути її набридливе дзижчання « З, з, з»

Джерело

English_alphabet

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.