Результати конкурсу
«ОЙ, ЯКА ЧУДОВА УКРАЇНСЬКА МОВА! — 2013»

У неділю 10 листопада на сайті «Весела Абетка» успішно пройшов експрес-турнір «Ой, яка чудова українська мова! — 2013», присвячений Дню української писемності й мови, умови проведення якого подавала наша газета у минулому числі.
До результатів тестування, розміщеного за адресою в мережі Інтернет http://abetka.ukrlife.org/tests/, надійшло більше 1200 відповідей. Через неодноразове проходження тесту з них журі взяло до уваги відповіді 416 учасників з 39 навчальних закладів міста Севастополя. Чимало відповідей надійшло від учнів 11-х класів, які за умовами конкурсу не прийнято. Перевірили свої знання з української мови та літератури й учні Нижньогiрської загальноосвiтньої школи № 2. Минулого року в інтелектуальному мовному змаганні взяли участь 268 школярів. Отже, ми спостерігаємо позитивну динаміку.
Найбільш активними виявились учні гімназій № 1, 7, 8, Севастопольського політехнічного ліцею, ЗОШ № 6, 20.
Переможцем експрес-турніру став 10-класник із гімназії № 7 Павло Шелудков, який правильно відповів на 18 запитань з 20. Далі розташувались Єгор Рибальченко з Севастопольського політехнічного ліцею, 9-класниця ЗОШ № 30 Катерина Костенко, Катерина Воробйова (ЗОШ № 40), Оксана Кучурка та Вікторія Лебедєва (7 клас гімназії № 7). Вони нагороджуються дипломами Управління освіти та науки Севастопольської міської держадміністрації, а також отримують грошові премії, брошури Громадського руху «Не будь байдужим!», які надала Оксана Левкова, та книги Олександра Палія «25 перемог України», де популярно викладені історичні події, пов’язані з Україною, що справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію.
Всі бажаючі можуть у будь-який час перевірити свої знання з державної мови та української літератури за вказаною адресою і поза конкурсом, що вже й відбувається.
Успішному проведенню конкурсу сприяла методист з української мови і літератури Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету Валентина Лопатюк.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

"Кримська Свiтлиця" > #46 за 15.11.2013 > Тема ""Джерельце""


"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.