Про автора

Волотовська Наталія Володимирівна народилася 12 серпня 1984 року в м. Тернополі, у сім'ї лікарів.

Авторка десяти поетичних збірок та двох прозових романів.
Наталія Волотовська автор слів і багаторічна виконавиця гімну Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.
Ілюструє свої вірші та твори інших авторів.
Друкувалась у газетах "Літературній Україні", та інших газетах і збірниках регіонального та місцевого рівня.
Має понад 70 наукових друкованих праць з медицини та економіки.
Кандидат медичних наук.
Член Національної спілки письменників України та член Національної спілки журналістів України.
За вагомий внесок у справу відродження духовності та патріотичного виховання молоді незалежної України із благословення святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагороджена почесною відзнакою Святої Праведної Анни ІІІ ступеня (2015 р.).

У 1998 році закінчила дитячу художню школу.
1999 року – студію по класу фортепіано при Тернопільському музичному училищі ім. С. Крушельницької.
У 2001 році закінчила із золотою медаллю закінчила ЗОШ № 19.
У 2006 році заочно закінчила з відзнакою магістратуру й отримала диплом магістра за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" у Тернопільському національному економічному університеті.
У 2007 році закінчила з відзнакою медичний факультет Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, а в 2009 році отримала диплом з відзнакою магістра цього ж університету за спеціальністю "Офтальмологія". З 2009 до 2011 року навчалась у клінічній ординатурі з офтальмології в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.
За період навчання у виші кілька років поспіль була стипендіатом ім. І.Я. Горбачевського та стипендіатом Міжнародного благодійного фонду для українського студентства "Смолоскип".
Володарка Гран-прі Міжнародного фестивалю дитячого мистецтва "Чарівна книжка" ( 1996 р.) у номінації «Живопис», лауреат перших премій цього ж фестивалю у 1997 і 1998 рр. у номінаціях «Живопис» і «Графіка».
Лауреат першої премії і стипендіат Всеукраїнського огляду-конкурсу "Нові імена України" (1998 р.) за програмою Фонду культури України в номінації живопис, а наступного року дипломант в номінації поезія.
Дипломант Всеукраїнського фестивалю мистецтв академічного співу "Українське бельканто" ( 2000 р.).
Лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. Іванни Блажкевич ( 2000 р.).
Дипломантка ІІІ ступеня обласного конкурсу ім. Ярослави Музики (2002 р.).
Учасниця Всеукраїнського форуму творчої молоді (м. Київ, листопад 2002 р.)
Брала участь у Всеукраїнському літературному конкурсі "Любіть Україну" і нагороджена заохочувальною премією (2003 р.).
Учасниця польсько-україно-білоруського фестивалю "Мистецька культура сусідніх країн" у м. Лєшно ( Польща, 2004 р.).
У 2004 р. в обласній бібліотеці для молоді мала персональну виставку художніх робіт "Весняна молитва".
Лауреат перших премій на обласному рівні Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (перший та четвертий конкурси) і лауреат другої премії обласного ( ІІІ ) рівня та призер Ліги українських меценатів четвертого (ІV) рівня у п'ятому конкурсі.
Лауреат першої премії І (2005 рік), ІІ (2006 р.), ІХ (2014 р.) Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних закладів України «Ліра Гіппократа» (м. Київ) у розмовному жанрі (авторські твори) і лауреат другої премії з вокалу в цих же конкурсах відповідно (авторська пісня).
Фіналістка Всеукраїнського студентського конкурсу есе на тему "Якби я був Президентом України..." (2005 р.), який організованого Асоціацією випускників Канадсько-Української Програми за підтримки та сприяння Фундації кафедри українознавчих студій Торонтського університету ( Канада).
Володарка перших премій обласного конкурсу "Студент року" (2002 р.) в номінації "Творчий злет" та " Студент року" (2004 р.) в номінації "Нова генерація", у 2005 році отримала третю премію в номінації "Прометей науки".
У липні 2005 року мала 50 хвилин прямого ефіру на Республіканського радіо в авторській програмі Б. Жолдака "Абзац" (м. Київ).
Лауреат першої премії 60-ї Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "Актуальні проблеми сучасної медицини" (2006 р., м. Київ).
Делегат XII Конгресу Світової федерації українських лікарських товариств (2008 р., м. Івано-Франківськ)
Володарка першої премії обласного літературного конкурсу "Мова душі" в номінаціях «Поезія» (2004 р.) та "Голос серця" (2007 р.).
Лауреат обласної профспілкової премії ім. Володимира Вихруща (2011 р.).
У 2011 р. брала участь у Всеукраїнському конкурсі серед представників різних вишів України та виборола фахову культурологічну подорож “Культура без кордонів” країнами Європи, яка відбулася за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, ректорату ТДМУ імені І.Я. Горбачевського.
Лауреат третьої премії в номінації «Еекспериментальний живопис» у Міжнародному конкурсі «Ukrainian Art-week» у 2012 р.
Ім’я Волотовської Н. В. внесено в Тернопільський енциклопедичний словник.
Нагороджувалась преміями та грамотами Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, дітей та молоді, Ліги українських меценатів (м. Київ) та освітньої фундації імені Петра Яцика (Канада, Торонто) – у 2004, 2005 рр., Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України та НАЦ «Інститут реформ» (м. Київ, 2005 р.), управління культури ОДА (м. Івано-Франківськ, 2008 р.), Тернопільської ОДА (2002, 2004 рр.), управління культури Тернопільської ОДА (1998, 2002 рр.), грамотою відділу у справах сім’ї та молоді міської ради ( м. Тернопіль, 2004 р.), міського голови (м. Тернопіль, 2001, 2005, 2009 рр.), обласних галузевих профспілок, подяками від фундації «Odzew» (м. Лєшно, Польща, 2004 р.) та мальтійської служби допомоги (м. Львів, 2007 р.). Постійно бере участь у громадсько-культурних заходах на рівні медичного університету, міста, області як співачка, поетеса, художниця.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.