7 речей, які гальмують розвиток дитини

Соска після року.
Смоктальний рефлекс забезпечує дитині відчуття безпеки і комфорту. Але вже після року малюк може регулювати свій стан іншими способами. Наприклад, вказати на те, що йому хочеться, покликати дорослого і отримати від нього ніжність і ласку. Якщо ж при виникненні будь-якого дискомфорту дитина отримує соску, тоді вона зберігає цю звичку на майбутнє і може потім гризти нігті, ручки, олівці і ін. Крім того, перебуваючи постійно в комфорті (смоктання соски приносить відчуття безпеки і комфорту), дитина не розвиває інші способи взаємодії з цим світом, оскільки у нього немає такої потреби. Будь-яка проблема вирішується смоктанням.

Підгузки після 1,5 років.
Для того, щоб дитина почала контролювати функції свого організму, вона повинна потрапляти в якусь незручність, яка і простимулює відповідну реакцію.

Вигнуті ложки і ходунки.
Якщо ви хочете заощадити кашу і мило, тоді вигнута ложка вам у цьому допоможе. Але якщо ви хочете, щоб малюк навчився їсти самостійно і розвивав свої просторові уявлення, тоді забудьте про такий пристосуванні.

Ходунки не дають дитині можливості впасти.
Не падаючи і не відчуваючи ліктями і колінами навколишній рельєф, дитина буде довше формувати картину світу, в порівнянні з іншими дітьми.

Велика кількість інтерактивних іграшок, що розмовляють.
Електронні звірі, які видають цілі фрази і відповідають на питання, навчать дитину всього лише механічному повторенню слів і обмежать сюжети ігор малюка.

Телевізор у будь-якому віці.
Всі знають про шкоду телевізора для здоров'я. Але крім цього телевізор, який використовується в якості постійного фону, потім заважає навчанню і дисципліні в школі, оскільки діти не можуть перебувати в тиші.

Електронні ігри без обмежень.
Якщо дитина не має жодних обмежень щодо гри, це сприяє розвитку залежності. Тоді бажання грати і думки про гру затьмарюють все інше.

Триколісні самокати після 3 років.
Якщо ви хочете, щоб у дитини з'явилися нові навички, тоді вчасно зменшуйте кількість коліс. Адже відомо, що фізичний розвиток йде в ногу з інтелектуальним!

[ 5 шляхів до серця дитини ] [ 7 фраз, які батьки повинні говорити своїм дітям ] [ 8 РЕЧЕЙ, ПРО ЯКІ ХОТІЛИ Б СКАЗАТИ НАМ НАШІ МАМИ ] [ 10 кроків, щоб стати кращими батьками ] [ 10 заповідей Януша Корчака для батьків ] [ 10 хитрощів при спілкуванні з дітьми ] [ 10 правил здорового дитячого сну від лікаря Євгена Комаровського ] [ 10 ФРАЗ, ЯКІ НЕ МОЖНА ГОВОРИТИ ДИТИНІ ] [ 24 правила для мам хлопчиків ] [ 48 фраз, які потрібно говорити дітям ] [ 25 способів дізнатися у дитини, як справи в школі, не питаючи «Ну як справи в школі?» ] [ Говоріть своїй дитині... ] [ Інна НАБОКА Як привчити дитину до читання, зацікавити книжкою? ] [ Ваша дитина не любить читати? Я знаю, що робити! ] [ Лист Лінкольна вчителю свого сина ] [ Як виховати україномовну дитину в російськомовному або змішаному середовищі? ]

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.