АНТИГОРОСКОП

Овен
Вічно збуджений та аґресивний, усе життя Баран шукає нові ворота. Примітивний, через силу запам’ятовує прості речі, а його плаский гумор нагадує красномовство глухонімих.

Тілець
Зануда, зневажає всіх, вважаючи себе центром усесвіту.
Обожнює багатство — готовий зняти останню сорочку зі свого ближнього. Непомітно тероризує оточуючих, хоча зовні здається ввічливим і ласкавим.

Близнюки
Вічні діти, що паразитують на комусь до старості. Люблять побазікати, переливаючи з пустого в порожнє, адже не переносять розумової та фізичної напруги. Думають двічі-тричі на день, а працюють іще менше. Не уявляють життя без сварок.

Рак
Енергетичний вампір; любить посперечатися, щоб поглумитися з опонента та вирости у власних витріщених очах. Із задоволенням полив би всіх багнюкою.
Щоденна робота викликає в Рака огиду, тому непомітно спихає її на інших.

Лев
Амбітний і зарозумілий Лев любить керувати і глибоко нещасний, якщо перед ним не схиляються.
Завжди прагне бути першим, а за свої нездійснені мрії «відривається» на оточуючих. Любить попоїсти.

Діва
Після кількох хвилин спілкування її хочеться розчленувати й розіслати останки світом. Практична зануда, критикує все, що бачить і чує. Майстер інтриґ — не заспокоїться, доки не винищить усіх ворогів до десятого коліна.

Терези
Невдахи, обидві руки — ліві, ще й ростуть невідомо звідки. Почуття гумору — в зачатковому стані. Не можуть ні працювати, ні дивувати. Коли треба ухвалити рішення, починають трястися, мов у пропасниці, покриватися потом і непритомніти.

Скорпіон
Завжди ховає у хвості (кишені, портфелі) жало з отрутою. Зраджує та обдурює тільки з одного задоволення — знищувати. Любить похизуватися амурними пригодами, навмисно знущаючись з об’єкту кохання.

Стрілець
Нав’язує всім свої безґлузді ідеї. Мова та вчинки біжать попереду його думок — це він кидається слідом за від’їжджаючим автобусом і тікає з лікарні ще до кінця одужання.

Козеріг
Холодний, мов айсберг, який потопив «Титанік». Угору дереться по трупах, не забуває образ; щоправда, буде невтішно рюмсати, читаючи казочку «Сіренький козлик». Начисто позбавлений почуття гумору й фантазії.

Водолій
Фантазер і мрійник, геть відірваний від реального життя. Рідко слухає поради, завжди порушує обіцянки та поливає багнюкою друзів поза їхніми спинами.

Риби
Люблять приторговувати чужими таємницями. Постійно страждають від утраченого кохання (причому задовго до його втрати) та від огиди до самих себе. Про них кажуть: «Хороший, аж нудить!».

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.