ХОЧЕШ - ВІР, А НІ - ТО ПЕРЕВІР - 31

***

У Швеції любителі собак віддають перевагу притиснутим до землі таксам, а в Норвегії люблять собак непропорційно високих. Це все тому, що Швеції платять "собачий податок" в залежності від росту собаки, а в Норвегії - від довжини.

***

За шкалою зоолога Портмана розум лисиці дорівнює 25 одиницям, жирафа - 38, зебри - 42, мавпи - тільки 63, слона - 150, дельфіна - 190, а людини - всього 215.

***

Китайці не вимовляють узагалі звуку "р", автоматично заміняючи його на "л", а
у японців усе навпаки - вони у всіх запозичених словах змінюють "л" на "р".

***

Звичай мити руки перед їжею завезли від мусульман в Європу хрестоносці. В середньовічній Європі миття вважалося справою дуже шкідливою і згубною для здоров'я.

***

Мешканка Сан-Франциско Бетті Грехем із усіх телевізійних передач більше за все любить прогнози погоди, заробляючи на їх перегляді до 27 доларів на місяць, бо заключає з чоловіком парі на долар, що погода буде не така, як у прогнозі.

***

Найвідоміший у світі донос був зроблений у римській колонії Іудеї; виплачена за нього сума дорівнювала 30 шекелям - $10 за нинішнім курсом.

***

Дослідивши дати життя всіх знаменитих театральних коміків за останні 273 років, шведський лікар Батога Мальмгрен довів, що сміх корисний для здоров'я - коміки живуть набагато довше трагіків.

***

Лікарям китайського імператора давали платню тільки тоді, коли їхній пацієнт був здоровим.

***

В стаді баранів немає ватажків - на бійню їх ведуть козли.

***

Абат Бузоні, лорд Уітмор, граф Монте-Кристо - псевдоніми Едмона Дантеса.

***

До розділу "Читанка"

Ой, як цікаво! Хочу ще!

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.