ХОЧЕШ - ВІР, А НІ - ТО ПЕРЕВІР - 83

***

Все більше американських міст запроваджують комендантську годину для підлітків у нічний час. Вона вже діє у 276 містах. У 154 містах заборонено з'являтися на вулиці з настанням темряви дітям, що не досягли десяти років.

***

96-річний холостяк в'єтнамець Чан Ван Тху нарешті оженився на 64-річній нареченій, заявивши: "Ми не повторимо помилок молоді, що бере шлюб, а ледь не другого дня розлучається".

***

Найгостріший зір - в орла. Він здатен побачити мишу в траві з висоти три кілометри.

***

Надто м'ясисті вуха свідчать про похмурість, малі - про чуттєвість, загострені догори - про розум.

***

Особистий літак Білла Клінтона - найдорожчий у світі. Президентський "Боїнг-747" має довжину 70 метрів, важить 375 тонн і може розвинути швидкість до 1128 км на годину. Американські платники податків, за деякими даними, виклали за цю махину 1, 35 мільярда доларів.

***

Найбагатшу дитину планети звуть Афіна Руссель. Це онука грецького мільярдера Арістотеля Онассіса. 30 січня 2003 року, коли їй виповниться 18 років, Афіна успадкує 1,7 мільярда доларів.

***

Найбільше дерево на Землі - гігантська секвоя, вона росте в Каліфорнії, США, і має ім'я "генерал Шерман". її висота - 83 м, окружність стовбура - 24,1 м. Деревини секвої вистачило б на 40 одноповерхових будинків або на 5 мільярдів сірників.

***

Рис основна, а може, й улюблена їжа майже 40 відсотків населення нашої планети. Першими європейцями, які побачили рисові плантації, були воїни Олександра Македонського.

***

Рекорд тривалості оплесків установив В. Джеяраман з індійського міста Тамілнаду. Він аплодував 58 годин 9 хвилин. При цьому темп був не менш як 160 оплесків на хвилину і почути їх можна було на відстані 109,7 метра.

***

Роздвоєне підборіддя свідчить про непостійність і легковажність.

***

Пляшечку води із священної криниці Земзем може взяти з собою паломник, що відвідав Мекку і Медину. Пророк Мухаммед називав вологу з цього джерела, що його пробив, за переказами, у земній тверді архангел Гавриїл понад чотири тисячоліття тому, "найкращою водою на Землі".

***

Чоловічий мозок важить на 200 грамів більше, ніж жіночий.

***

До розділу "Читанка"

Ой, як цікаво! Хочу ще!

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.