ХОЧЕШ - ВІР, А НІ - ТО ПЕРЕВІР - 88

***

Будь-яку страву треба спочатку ставити на великий вогонь, а потім поступово доварювати чи досмажувати - на меншому.

***

Елі Алгранті з ПАР протягом 415 годин, з 4 до 21 лютого 1989 року, безперервно обслуговувала клієнтів - зачісувала, стригла, укладала волосся.

***

Рекорд із гойдання в гамаку дорівнює 240 годинам. Його встановив дев'ятнадцятирічний американець Джон Джойс, що не полишав гамака з 29 липня до 8 серпня 1986 року.

***

Говард Гелмер з міста Атланти (США) 2 лютого 1990 року встановив світовий рекорд, приготувавши за 30 хвилин 417 омлетів, з двох яєць кожен.

***

Очі змії прикриті цілком прозорими повіками, прикріпленими до краю очниці, як скельце до дужки окулярів. Перед линянням такі "окуляри" мутнішають, і зір змії погіршується. Міняючи шкіру, змія скидає і ці "старі окуляри" - на їх місці з часом утворюються нові.

***

Рекорд тривалості гри на барабані - 50 днів 17 годин - встановив американець Дон Марфі. Він барабанив, не зупиняючись, з 28 березня до 18 липня 1989 року.

***

При застуді намочіть вовняні шкарпетки у гарячій солоній воді (десертна ложка солі на склянку води), швидко відіжміть досуха і надіньте на голі ноги. Не знімайте шкарпеток уночі, можна і вдень. Застуда минеться дуже швидко.

***

Жінки набагато швидше за чоловіків засвоюють іноземні мови. Зате царина чоловіків - математика: на 12 молодих видатних математиків припадає лише одна дівчина.

***

Найбільша висота, з якої будь-коли падало й не розбивалось яйце, - 198 метрів. Рекорд встановлено у Токіо 2 жовтня 1979 року Девідом Донох'ю, що кидав яйця з борту вертольота на майданчик для гри у гольф.

***

Рекордсменом з випускання кілець тютюнового диму є Ян ван Дурс Форман з Копенгагена. Влітку 1979 року на змаганнях у Швеції він зумів випустити тільки за допомогою губ (поляскування по щоках не допускалося) 355 кілець від однієї затяжки.

***

Світовий рекорд з безперервного балакання для чоловіків дорівнює 360 годинам. Його встановив індієць С. Джаяраман у Мадрасі, де він проговорив без упину з 8 до 23 червня 1989 року.

***

Виявляється, провадять і такі світові першості - з винищування комарів. У 1955 році переможцем такого чемпіонату, що відбувся у Фінляндії, став Генрі Пеллонпайя. Протягом п'яти хвилин він убив 21 комара.

***

До розділу "Читанка"

Ой, як цікаво! Хочу ще!

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.