Про що говорить колір?

В Японії, наприклад, жовтий колір це символ світла й сонця, і прийнято дарувати жовті квіти людям, яким бажають світла та добра. Цей колір вважається символом сімейного вогнища і шлюбу, благополуччя та багатства. Жовтогарячий колір символізує силу, владу, гордість, а також урожай, щастя і свято. А сині квіти "говорять" про тугу, вірність, і дарувати їх прийнято чоловікам, що йдуть в армію. Синій і бузковий — колір ніжних і вразливих людей. Квіти таких кольорів не вважаються святковими й тому їх не даруються на весілля.

Урочистий фіолетовий колір — знак дружби, величі, гідності й розкоші.

Зелений — символ спокою та миру.

Зеленувато-жовтий — ненависть, заздрість, невірність, норовливість. Не варто дарувати улюбленій жінці зеленувато-жовту орхідею, щоб не викликати підозру!

Білий — відповідальний та урочистий колір, є також символом чистоти, ніжності. Білі польові квіти — це квіти молодості, чистоти й свіжості. Такі квіти дарують тільки молодим дівчатам. У деяких країнах, у зв’язку з релігійними традиціями, це символ суму і жалоби.

Рожевий — самий універсальний колір. Рожеві квіти можна дарувати людям будь-якого віку й статі.

Червоний — означає любов, життя, волю, свято і у той же час вогонь, кров. Дарувати червоні квіти треба дуже обережно, тільки коханим і вже, звичайно, не нареченій, якщо ви не є нареченим. Букет червоних троянд буде скоріше розцінений як вираження страсті, ніж признання в коханні.

Чорний — це колір суму й жалоби. Якщо ви йдете під вінець не з своєї волі, то можете сміло купувати букет із чорних квітів.

Світло-блакитний — це колір віри та надії.

Ліловий колір виражає покірність.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.