КВІТКОВИЙ ГОРОСКОП

ТИРЛИЧ ЖОВТИЙ
(1 січня —10 січня)

Додає характеру таємничість, більшою мірою зовнішню, тоді як все пояснюється досить просто. Наприклад, причиною скутості може бути звичайна сором’язливість. Людина, народжена під цим знаком, наполегливо добивається мети.

ЧОРТОПОЛОХ
(11 січня — 20 січня)

Ніхто не звертає на нього уваги, тому він постійно «викликає вогонь на себе». Вигадує часом непосильні для себе заняття, від яких може одразу ж відмовитися під будь-яким приводом. Така поведінка дезорієнтує оточуючих, тому і не завжди можуть розгледіти основну рису чортополоха — доброту.

БЕЗСМЕРТНИК
(21 січня — 31 січня)

Скромний, проте пильно стежить за модою. Його елегантність часто стає об’єктом заздрості, Але у нього достатньо енергії, щоб перебороти всі труднощі.

ОМЕЛА
(1 лютого — 10 лютого)

«Ризиковий» характер, здатність зачарувати навіть найнеприступнішу людину. Чоловіки цього знака повинні робити ставку на спорт, культуризм, карате, теніс, щоб користуватися популярністю у протилежної статі.

КРАСАВКА
(11 лютого —19 лютого)

Жінка — скромна красуня. У неї достатньо сил і енергії, щоб дати належну відсіч. Чоловік, хоч і не красень, але працює як звір, без втоми. Отже, і одержить те, на що заслуговує.

МІМОЗА
(20 лютого — 28 (29) лютого)

Люди цього знаку схожі на квітку. Відрізняються підвищеною чутливістю. Мімоза переживає дуже боляче, якщо її роботу недооцінили. Вона звикла жертвувати собою, щоб виконувати доручену їй роботу.

МАК
(1 березня — 10 березня)

Легко потрапити в тенета Маку, важко з них вибратися. Треба вірити в свої сили — тільки так Мак може досягти успіху. Йому не слід переїдати м’ясні страви.

ЛІЛІЯ
(11 березня — 20 березня)

Непомітна чарівність. Витонченість натури. Маскарад, обман, флірт... Не дивлячись ні на що, Лілія вміє бути щасливою.

НАПЕРСТЯНКА
(21 березня — 31 березня)

На відміну від квітки — непоказної та блідо-жовтої — люди цього знаку відрізняються рішучістю. Голова у них працює, як ЕОМ, знаходячи правильний вихід з будь-якої ситуації.

МАГНОЛІЯ
(1 квітня — 10 квітня)

Честолюбство, бажання завжди і скрізь бути першою, проте положення її в суспільстві вельми неміцне через небажання прислухатися до інших.

ГОРТЕНЗІЯ
(11 квітня — 20 квітня)

Вона великодушна і щедра, проте така широта душі часто дратує оточуючих, які чекають від неї конкретної допомоги.

ЖОРЖИНА
(21 квітня – З0 квітня)

Максималізм часто заважає досягти бажаного. Жоржині слід більш зважено розраховувати свої сили. Не варто цілком покладатися на успіх.

КОНВАЛІЯ
(1 травня — 10 травня)

Щедре відкрите серце є причиною того, що вона може бути зірвана нещадною рукою збирача гербарію або просто любителя тонкого аромату. На роботі у Конвалії все гаразд, хоча надмірне завзяття часом діє на нерви начальству.

ПОРТУЛАК
(11 травня — 21 травня)

Недовірливий, боязкий, що завжди чекає каверзи, навіть від улюбленої людини. З Портулаком важко вдома і на роботі. Портулак треба берегти.

РОМАШКА
(22 травня — 31 травня)

Її важко зрозуміти, хоча вабить до себе. Не дивлячись на привабливу зовнішність, вона прагне підсидіти на роботі суперника заради кар’єри або просто спортивного інтересу.

ДЗВОНИК
(1 червня — 11 червня)

Консерватор. Будь-яка зміна страхає, призводить до відчаю. Порятунок — сім’я, затишний дім.

МАРГАРИТКА
(12 червня — 21 червня)

Не відрізняється романтизмом і сміливістю. У подіях бере участь найчастіше як збирач пліток. Доб’ється свого.

ТЮЛЬПАН
(22 червня — 1 липня)

Чоловік — Дон-Жуан. Жінка енергійна. Багато сил треба покласти, щоб добитися у неї визнання.

ЛАТАТТЯ
(2 липня — 12 липня)

І вода, і земля, Різноманітна натура, яка добре почувається в декількох стихіях. Невеликі перешкоди на життєвому шляху легко переборні.

ФІАЛКА
(13 липня — 23 липня)

Привертає до себе загальну увагу, зазвичай, ховається в тіні, але завжди готова вийти на сонце й узяти те, що їй належить.

ШИПШИНА
(24 липня — 2 серпня)

Голіруч її не візьмеш. Хоча, якщо придивитися, то колючки — це захист. Без них у наш час не можна.

СОНЯШНИК
(З серпня — 12 серпня)

Знайшов своє місце під сонцем. Успіхи його не засліплюють, конфлікти не зупиняють. Рухається вперед за сонцем.

ТРОЯНДА
(13 серпня — 23 серпня)

Королева квітів викликає заздрість у інших. Проти Троянди плетуть інтриги, її хочуть вижити з її законного місця, позбавити премії. Слід турбуватися про здоров’я і не перевтомлюватися.

ДЕЛЬФІНІУМ
(24 серпня — 2 вересня)

Невимогливий до себе, тільки до інших. На жаль, людина, що народилася під цим знаком, може бути цапом відбувайлом. Повинен вміти дати відсіч недоброзичливцям.

ГВОЗДИКА
(3 вересня — 11 вересня)

Людину з таким прямим, як у Гвоздики характером, варто пошукати. Подібна властивість зовсім не подобається оточуючим. Гвоздика стоїть на своєму, навіть якщо правда не на її боці.

АЙСТРА
(12 вересня — 22 вересня)

Людина-Айстра, подібно до зірки вночі, розсіює морок своєю веселою вдачею. Але це не відчайдушна веселість, а цілком усвідомлена поведінка. Таких людей цінують і підлеглі, і керівники.

ВЕРЕС
(23 вересня — 3 жовтня)

Ці люди відрізняються вишуканістю. Це незамінні фахівці-універсали. Знають ціну своїм золотим рукам. Верес — добрий товариш: у біді не покине.

КАМЕЛІЯ
(4 жовтня — 13 жовтня)

Приємна зовнішність. Витонченість, але, не дивлячись на це, — мужність. У поведінці багато дитячого, артистичні дані.

БУЗОК
(14 жовтня — 23 жовтня)

Символ розквіту, свіжості, молодості. Старанний і цілеспрямований. Бузок із задоволенням допомагає іншим. Не варто звертати увагу на пронир на роботі.

ФРЕЗІЯ
(24 жовтня — 2 листопада)

Безстрашність, наполегливість, упертість, яка іноді шкодить. Люди цього знаку викликають симпатію, завдяки якій успішно просуваються у кар’єрі.

ОРХІДЕЯ
(З листопада — 12 листопада)

Ці люди відрізняються таємничістю і загадковістю. Різні сумніви призводять до сутичок з оточуючими і тертя з начальством.

ПІОН
(13 листопада — 22 листопада)

Людині-піону можна не боятися за здоров’я. Все винесе. Звичайно, при розумних перервах у роботі. Піону треба бути більш стриманим і менше розповсюджуватися про свої плани.

ГЛАДІОЛУС
(23 листопада — 2 грудня)

Ці люди особливими талантами не відрізняються, але дуже працелюбні й старанні. Під умілим керівництвом можуть досягти багато чого.

КУЛЬБАБА
(З грудня — 12 грудня)

Любить свіжість, подих вітру. Не може без уваги оточуючих. Через це екстравагантність іноді переходить усі межі смаку і суспільних норм. Якщо критикують, то Кульбаба завжди може захиститися.

ЛОТОС
(13 грудня — 22 грудня)

Символ чистоти. Лотос багато означає для народів Азії. Завдяки екзотичності, неординарності мислення і поведінки, Лотосу багато сходить з рук. Слід бути гнучкішим у відношенні до людей.

ЕДЕЛЬВЕЙС
(23 грудня — 31 грудня)

Людина, народжена під цим знаком, володіє всіма якостями доброго друга. Перш за все, це надійність. Спокійний темперамент, хоча у вихорі подій Едельвейс іноді втрачає терпіння.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.