ІДЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ БУВАЄ

ОВЕН

Вразлива особистість з сильною волею, його важко не помітити. На нього можна покластися, він дає щирі, дружні поради. Для нього все життя — рух. В його натурі є щось по-дитячому безпосереднє. Його або люблять, або ненавидять. Він погано розбирається в людях, зовсім не звертає уваги на нюанси людських характерів. Далеко не кожний може ладити з Овном — більше терпіння й менше зарозумілості.

ТІЛЕЦЬ

Це відповідальна й зріла людина, яку поважають, іноді навіть обожнюють. Приймає людей такими, які вони є, дуже самокритичний. Тільці керуються більше почуттями, ніж розумом, вони вірні, цінують друзів, але вимогливі. Тільця важко вивести з рівноваги. Але в гніві він схожий на розлюченого бика. Плюси: спокій, терпіння, теплота.

БЛИЗНЮКИ

Роздвоєні натури. З одного боку — веселі, дотепні, з іншого — цинічні й дратівливі. Більша частина їх життя проходить у навчанні. Як повітря потребують різноманітності. Вони легко знаходять друзів, але не підтримують тривалих контактів. Знаходять багато недоліків навіть у близьких і дорогих людей. Якщо ті чимось не влаштовують їх, Близнюки сваряться або розлучаються з ними. Часто черстві й безсердечні.

РАК

Люблячі й щиросерді, зберігають емоції для тих, хто їм дійсно подобається: родина й друзі. Потрібно багато часу, щоб розгадати їх. Раки дуже вразливі, дотримуються суспільної думки. Вони симпатичні й добрі. До них завжди звертаються за порадою. Раки не вірять, що можуть змінити своє життя, тому іноді ліниві й інертні. Недоліки: фаталізм, нездатність забувати, пробачати образи.

ЛЕВ

Під цим знаком народжуються лідери з почуттям власної гідності. На перший погляд, Леви впевнені в собі, насправді — їм властиві сумніви. Вони занадто стурбовані власною зовнішністю. Леви щедрі до тих, кого люблять. Іноді їм не вистачає тактовності, не пробачають образ, коли їм відмовляють у чомусь. Леви погано розбираються в людях, їх легко переконати лестощами й похвалою. Вони амбіційні й агресивні.

ДІВА

Суміш протиріч, інтелекту, практичного розуму й артистизму. Часто бентежаться в присутності незнайомих. Діви чутливі, точні, охайні й надійні. Для щастя їм часто не вистачає лінощів, втрачають знайомих через перевищені стандарти. Ніколи не йдуть на авантюри, їх вабить все земне і не цікавлять ідеї та теорії. Це завзяті трудівники життя. Негативні сторони: надмірна обережність, моралізм.

ТЕРЕЗИ

Звичайно добре розбираються в людях, практичні. Товариські, люблять гостей, важко переживають невдачі. Вони матеріалістки: люблять гарні меблі, одяг, аксесуари, часто заздрять. Люблять красу й мистецтво (знак Венери). Суть характеру Терезів — потреба в самореалізації й красі, а проблеми здатні вивести їх з рівноваги.

СКОРПІОН

Сильний і рішучий, любить філософські розмови про проблеми буття, сперечатися й обожнює перемагати. Скорпіони мудрі й галантні. Часто надто жорстокі й недовірливі, занурені в себе й неуважні до навколишнього світу. Для них байдужа думка оточуючих, при зіткненні з перешкодами виробляють свою тактику, дуже розбірливі при виборі друзів.

СТРІЛЕЦЬ

Уява, практицизм, незалежність, оптимізм і гумор. Стрільці мають багато друзів, ненавидять лицемірство. Для них багато важить суспільне схвалення, щирі й правдиві. Для них дуже важливими є почуття справедливості й невичерпна любов до життя. Це приємні співрозмовники, проте часом надто прямолінійні.

КОЗЕРІГ

Фортуна не часто посміхається Козерогам. Їх досягнення — власний тріумф над проблемами життя. Вони чесні, надійні, серйозні, працьовиті, ненавидять самотність. Недовірливі, занадто консервативні, злопам’ятні, мають розвинене почуття боргу. Козероги більше дають, ніж беруть, знаходять мудрі рішення, ними рухає прагнення до успіху, на цих впливає поганий настрій, хоча й вміють дисциплінувати себе.

ВОДОЛІЙ

Люблять бути на самоті, об’єктивні, здатні підкреслювати свою індивідуальність. Дуже розбірливі у виборі близьких людей, схильні до утопічних ідей і
проектів. Уперті, в усьому прагнуть переконатися на власному досвіді, рідко слухають поради та неохоче дають їх самі. Водолії — індивідуалісти, для них байдужа суспільна думка, вони знають, чого хочуть і як цього домогтися.

РИБИ

Риб нелегко зрозуміти. Вони бачать наскрізь людей, з якими спілкуються. Ніколи не втрачають терпіння, часто назавжди зберігають чужі таємниці. Багато знають і багато вимагають. Багато Риб — містики із глибоким розумінням життя, у них є щось від східних мудреців і буддистів. Вони більше думають, ніж роблять. Часто змінюють настрій, впадають у депресії.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.