Скажи мені, як ти спиш, і я скажу, хто ти

Сон — це послання людині про її саму і повідомлення про те, ким вона є.

Поза, в якій ти спиш, відображає твою особистість. Її неможливо підробити і проконтролювати. Навіть якщо ти спеціально намагатимешся заснути в певній позі, прокинешся все одно в тій, яка "потрібна" твоїй підсвідомості. Якщо не віриш, можеш проекспериментувати вдома і "засікти", в якій позі засинаєш, а в якій прокидаєшся.

Поведінка уві сні — це, якщо хочеш, розповідь тобі про те, хто ти є насправді, про твоє ставлення до дійсності в "денному" світі.

Лише змінивши себе, своє життя, ти перейдеш до іншої пози сну. Наприклад, у задушливому місті ти спатимеш так, а в селі, на свіжому повітрі, "на волі", — інакше.

Поза "розкинута", обличчям донизу, руки закинуті вище голови, ноги розкинуті. Якщо це — твоя поза, ти людина пунктуальна (ну або ж намагаєшся не запізнюватися), прагнеш домінування, відчуваєш сильну потребу регулювати події свого життя, не любиш несподіванок, переймаєшся деталями.

Поза "на спині" характерна для сильної, упевненої в собі особистості. Ти прекрасно почуваєшся й уві сні, й на яву, сприймаєш весь оточуючий світ таким, яким він є, живеш за принципом "тут і тепер", не зациклюєшся на минулому і не переймаєшся майбутнім.

Поза "зародка": сплячий згорнутий "тугим" калачиком, ноги підібгані під груди, руки зігнуті в ліктях під підборіддям, голова нахилена до рук.
Якщо це про тебе, ти боїшся відповідальності, намагаєшся сховатися від труднощів та незгод, залежиш від чужої думки.

Поза "напівзародка". Той, хто спить у такій позі, чудово адаптований до життя, врівноважений і надійний, вміє пристосовуватися до життєвих ситуацій без надмірної напруги.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.