Передмова

У передмові до першого видання співаника «Мамині турботи» відома львівська поетеса Ольга Кушнір висловила побажання: «То ж хай заспівають на повний голос діти Криму, Тернопілля, а з ними і всі українські діти. Заспівають про сонечко, про букварик, про українську школу, про «півники на білих рушниках, що з маминого серця вийшли»...

І таки заспівали!

Про це свідчить друге видання співаника. До цієї події причетні чимало талановитих вихователів, вчителів, науковців з різних куточків України та діаспори: Ольга Мурин, Галина Мандзій (м. Тернопіль), Тетяна Успенська, Галина Хмільовська (АР Крим), Тетяна Мазяр (м. Житомир), Світлана Тараторіна (м. Київ), Тарас Прокопечко (м. Півден¬не Одеської області), Христина Якимів (м. Івано-Франківськ), Зеновія Макогін (м. Торонто, Канада) та інші.

Милозвучність пісень наших авторів припала до серця і тим, хто видає сценарії, методичні розробки. І тоді мелодії оживають в казочках, сценічних мініатюрах, як це зробили у своїх книжках Софія Корнієнко («Родинне дозвілля у початкових класах»), Богданна Дерій («Не ґави, а шкільні забави»), Тамара Єфимова («Література рідного краю»). Що ж, побажання з першої передмови до співаника «Мамині турботи» здійснилося, нехай же і вдруге воно здійсниться!

Петро Сорока,
член Національної Спілки письменників України, кандидат філологічних наук, доцент
м. Тернопіль

Рости, українська дитино. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія

Милий наш садочку. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія

Намалюю небо. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія

До бабусі їду. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія

Добрий день, вкраїнська школо! муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія

Мій Букварику, Букводарику. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія

Біла заметіль. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

Мамині турботи. муз. В.Лазаренка, сл. В. Дерія [ 1 ] [ 2 ]

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.