Традиційні ремесла та промисли

Гончарство – вироби з кераміки, горщики, статуетки, тарілки, інтер’єрні речі, побутовий посуд, декоративні вироби з глини та кераміки.

Теслярство, столярство – вироби з дерева, інструменти, інтер’єрні речі, статуетки, декоративні хатні прикраси, інша дерев’яна продукція.

Ткацтво – вироби з тканини, полотно, інтер’єрні речі, прикраси та сувеніри з тканини, одяг та аксесуари, інша продукція з тканин.

Вишивка та рукоділля – вишивані рушники, сорочки, серветки, інтер’єрні речі, роботи з бісеру, бісероплетіння, в’язані речі, сувенірні речі, картини різного способу виконання, інша продукція зі сфери рукоділля.

Лозоплетіння – вироби з лози, меблі, вази, інтер’єрні речі, великодні кошики, сувенірна продукція, статуетки та фігурки з лози, інша сувенірна та ужиткова продукція з лози.

Ковальство – ковані речі, меблі, брами, фрагменти, прикраси для садиби, інтер’єрні речі, інша ковальська продукція.

Обробка шкір – шкіряні вироби, шкіряний одяг, ремені, паски, інтер’єрні речі, картини зі шкіри, декоративні прикраси та інші вироби зі шкіри.

Інші ремесла – будь-які ремісничі вироби, інтер’єрні речі, сувенірна продукція, ужитково-побутова продукція та інші вироби.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.