СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ГОРОСКОП

За слов’янськими віруваннями, язичницьким богам відповідає певний проміжок часу в річному циклі (так званому Сварожому Колі), коли їх, зазвичай, вшановують. Вважається, що люди, народжені в період, присвячений одному з богів, мають в собі його риси.

Ярило
(23 березня — 20 квітня)

Бог любові й родючості, уособлення життєлюбства почуттєвих задоволень. Люди Ярила підуть на все, щоб уникнути нудьги й пригніченості. Почуття їх переважають над розумом. Вони не терплять протиріччя. Люблять ризик, прагнуть бути першими.

Леля
(21 квітня — 21 травня)

Богиня весни й краси наділяє людей свого знака тонким відчуттям прекрасного. Це естети й гурмани. Миролюбні й терплячі. Страждають від дисгармонії у відносинах. Люблять поклоніння, не вибачають зрадництва. Вперті й трохи інертні. Справжні володарі грошей

Літниця
(21 травня — 21 червня)

Ці люди мають гарну реакцію, швидку й рухливу психіку. Вони непередбачені й непостійні. Живі, спритні, інтелектуальні. Мужні й готові прийти на допомогу, іноді дратівливі. Схожі на блискавку.

Велес
(22 червня — 22 липня)

Люди, що схильні до окультних наук. Дуже уважно ставляться до родини, люблять дітей. Небезпека для цього типу людей полягає в схильності до втечі від реальності. Романтичні й мрійливі, здатні, змусити любити себе.

Даждьбог
(23 липня — 23 серпня)

Можуть бути великодушні, лояльні, відверті, горді, у них розум сполучається із силою. Неперевершені правителі в усіх сферах життя, але нереалізовані амбіції найчастіше перетворюють їх на тиранів.

Рожаниця
(24 серпня — 23 вересня)

Мають почуття гармонії, спокою. Ці люди все намагаються спростити. Воліють працювати поодинці, люблять свою роботу до самозречення. Дотримують слова. Жагуче кохання здається їм хворобою.

Морана
(24 вересня — 24 жовтня)

Завжди коливаються між двома прихильностями. Вони не підневільні почуттям Найчастіше прагнуть уникнути відповідальності. Ці люди одночасно ніжні, доброзичливі й похмурі. Розсудливі. Елегантні.

Мара
(25 жовтня — 22 листопада )

Агресивність, упертість і запальність характерні для цих людей. Владні, шалені, невгамовні люди. Переборюють труднощі. Ревниві. Силу свою рідко використовують для нападу, частіше для оборони.

Виргінь
(23 листопада — 21 грудня)

Незалежність, невгамовна фантазія, наполегливість, чуттєвість вирізняють цих людей. Не люблять занадто важкої роботи. Шулери й спекулянти. Мають величезну потребу в комфорті. Жінки часто конкурують із чоловіками. Войовничі. Люблять звеличування. Часто кохають людину іншої раси, релігії або соціального середовища.

Перун
(22 грудня —20 січня)

Мужні й безстрашні. Мало піклуються проте, яке враження викликають в оточуючих. їх часто бояться. Якщо їх енергія не знаходить застосування, вони стають агресивними. Крім того, якщо позитивний аспект Перуна — воїн, то негативний — гуляка, дебошир.

Стрибог
(21 січня — 20 лютого)

Багато з них релігійні, містичні. Їм властивий однобокий погляд на світ, у комплекті з деякою запальністю. Це вміння наживати собі ворогів. Якщо подібна людина зловживає владою, вороги діють нишком. Люди Стрибога погано володіють мистецтвом вірно виражати свої емоції, І чоловіки, і жінки здатні вивчати древні вчення.

Макош.
(21 лютого — 22 березня)

Жертви самих себе й інших. Чуттєві, внутрішньо багаті. Вони надзвичайно віддані та наполегливі люди. Інтуїція в них переважає над інтелектом. У житті вони воліють, обрали їх, а не обирають самі.

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.