Оголосили список найдорожчих дитячих іграшок

У США стартував сезон різдвяних покупок. Минулого року американці залишили в магазинах протягом листопада-грудня більше $216 млрд. У середньому кожен дорослий витратив близько $730 на подарунки.

Американський телеканал CNN Money навів список дитячих іграшок, які по кишені лише мільйонерам.

1. Дитячий майданчик "Застава" ($97 тис.)

Величезний ігровий набір складається з наглядової вежі, оточеної захисними стінами, рухомого містка, ведучого в кімнату для офіцерів або - приміщення для арештантів. На вибір замість гори пропонуються мотузяні сходи або труба для швидкого спуску з башти.

2. Робот Роббі ($50 тис.)

Легендарний робот з класичного фільму 1956 року "Заборонена планета" ("Forbidden Planet"). Роббі (зріст - понад 2 м) можна управляти за допомогою дистанційного пульта. Крім того, він здатний відтворювати цитати з фільму. Звук можна приєднати до домашнього кінотеатру, і тоді через переносний мікрофон, що додається, він говоритиме вашим голосом.

3. Чарівна карета ($47 тис.)

Карета допоможе збутися мріям вашої маленької принцеси. Ручна робота - з дерева і фібергласа. Овальна форма діаметром майже 2 м. Матеріал внутрішньої обробки можна виготовити на замовлення.

4. Двомісний джип з бензиновим двигуном ($32 тис.)

Машина оснащена автоматичними сидіннями. Кузов можна трансформувати в трьох варіантах.

5. Бетмен з кубиків "Лего" ($27 тис.)

Цей герой заввишки майже під 2 м призначений охороняти дитину від темноти. Іграшка складається з 3 частин (немає необхідності складати всі кубики).

6. Великий вікторіанський особняк ($22 тис.)

Будиночок як з казки: з круглим крильцем, вітражами і мідним дверним молотком. Внутрішня обробка нагадує справжнім будинок з фарбованими стінами, підлогами з дерев'яних дощок, каміном і горищем, на яке ведуть сходи.

7. Будинок для справжніх піратів ($18 тис.)

Будиночок можна встановити в саду. Підстава зроблена із справжнього дерева з величезним дуплом, через яке може пройти навіть дорослий. Іграшка комплектується також гойдалками, пожежним спусковим стовпом і корабельним штурвалом.

8. Віщун долі ($9 тис.)

Передбачить 16 доль сам і ще видасть 23 письмових варіантів про те, що відбудеться у майбутньому. За 25 центів він мотатиме головою, при цьому його кришталева куля випромінюватиме світло.

9. Свинка-скарбничка "Вілбур" ($6 тис.)

Перетворити кімнату вашої дитини на фінансову установу допоможе металева скарбничка. Свинка повністю зроблена з переробленого алюмінію і фарбує безпечною акриловою фарбою. На шиї медальйон з улюбленим висловом Вілбура - "Хтось свинюшка".

10. Відеогра "Автогонки" ($3 тис.)

Кермо, педалі можна підібрати на смак з приставок Xbox 360, PlayStation 2 або домашнього комп'ютера. Система може використовуватися з монітором до 42 дюймів, включає сабвуфер і багато колонок.

За матеріалами NEWSru

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.