ХОЧЕШ - ВІР, А НІ - ТО ПЕРЕВІР - 85

***

1964 року в Парижі московські циркові акробати Віктор Марченко і Володимир Фролов виконали етюд "Потрійним баланс" на верхівці Ейфелевої вежі. На позначці 276 м над рівнем землі вони продемонстрували свій карколомний номер; стійка на одній руці з партнером, що стоїть на хиткій опорі.

***

Алан Паркер, ветеринар з Іллінойського університету, твердить, ніби часті сімейні сварки господарів украй нервують домашніх котів, викликаючи в них так званий "синдром гіперастезії". Депресія у мурчиків чергується з нападами жорстокого, зовні безпричинного буйства.

***

Рекорд поцілунку на екрані встановила перша дружина Рональда Рейгана Джейн Ваймен. Вона цілувалася аж 185 секунд, за що була удостоєна титулу "королева поцілунку".

***

"Треба багато вчитися, аби зрозуміти, що мало знаєш".
Мішель де МОНТЕНЬ.

***

Вічнозелений барвінок в українському декоративному мистецтві, означає нев'янучу молодість.

***

У Мемфісі (штат Теннессі) досі існує спеціальний закон, за яким жінка може вести машину тільки в тому разі, якщо попереду автомобіля іде чоловік і за допомогою червоного прапорця зупиняє зустрічний рух.

***

Лікар з Мілана Гвідо Небулоні колекціонує пісок. У 300 скляних слоїках його колекції - пісок з Бразилії, Англії, Франції, з берегів Амазонки, Міссісіпі, Волги. А от обмінюватися раритетами Гвідо практично не має з ким.

***

Серійною вважається лялька, випущена у кількості понад 5 примірників.

***

Лоретта Адамс, поставивши собі за мету потрапити до Книги Гіннесса, 24 роки не стригла нігтів на руках. Торік вона нарешті зрізала... 90-сантиметрові нігтики.

***

Найбільш татуйованими людьми на землі вважаються представники народності даяків, що населяють острів Калімантан (Борнео). У середньому даяк проводить під голкою 600 годин. Найудатніших і безстрашних мисливців упізнають по "тату" на кадику - заслужити це почесне право дуже нелегко.

***

ВІЗЬМИ НА ЗАМІТКУ. Сушити трикотажні речі краще розкладеними на плоскій поверхні у добре провітрюваному приміщенні.

***

СОННИК. Якщо вам приснилися мідні монети - це до сліз.

***

До розділу "Читанка"

Ой, як цікаво! Хочу ще!

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.