ХОЧЕШ - ВІР, А НІ - ТО ПЕРЕВІР - 87

***

У Великобританії вирощено дивовижне яблуко. Його вага - 1 кг 380 г, а діаметр - 18,4 см.

***

Не так давно бригада "гробокопів" з Лебедина Сумської області випадково натрапила на скарб. Загалом знайдено 2131 предмет із золота та срібла загальною вагою понад 12 кг.

***

"Найглибше дивляться у серця людей ті очі, які багато плакали".
Еліза ОЖЕШКО.

***

Одна з телевізійних компаній Нью-Йорка прийняла рішення організувати цикл передач для папуг. До них передбачається включити уроки іноземних мов.

***

У німецькому місті Гейдельберзі відкрито Музей історії пакування. Серед експонатів - коробки для кекса у формі омнібуса 1920 року й пароплава 1900 року, коробка для сигарет з білої жерсті з вигравіюваним на ній словом "Титаник". Є подарункові упаковки, створені уславленими митцями, у тім числі Сальвадором Далі.

***

ЧИЇ ІМЕНА НОСЯТЬ ВУЛИЦІ ІТАЛІЇ. На першому місці - вулиці, названі на честь Рима - столиці держави. Потім іде людина-символ - Джузеппе Гарібальді. За ним - Гуельєльмо Марконі - винахідник радіо, революціонер Джузеппе Мадзіні. П'ятий рядок у цьому табелі про ранги посідає найвизначніший поет Італії Данте Аліг'єрі.

***

Американські хіміки створили цікаву іграшку - ляльку, що засмагає. Її тулуб зроблено з пластмаси тілесного кольору. Під дією сонячного проміння пластмаса темнішає. У приміщенні лялька набуває первісного кольору.

***

КОРИСНА ПОРАДА. Парасольки можна чистити м'якою щіточкою, змоченою спиртом. Шовкові парасольки при сушінні не слід тримати розгорнутими.

***

Найбільша відстань, пройдена на ходулях, дорівнює 4804 км. Саме такий шлях подолав у цей незвичайний спосіб Джо Боуен (США). Подорож тривала понад 4 місяці.

***

Побачений уві сні огірок - до чудового здоров'я і великого успіху у справах. Хворим цей сон віщує швидке одужання. Закоханим - переміни на краще.

***

Юнаки віком 15-24 років у шість разів частіше, ніж дівчата, невдало падають, утричі частіше спричинюються до дорожніх пригод.

***

Найпоживніший у світі плід - авокадо. Він містить 741 кілокалорію на фунт їстівної маси. А найменш поживний овоч - огірок, він містить 73 кілокалорії на ту саму масу.

***

До розділу "Читанка"

Ой, як цікаво! Хочу ще!

"Весела Абетка" - складова великого сайту "Українське життя в Севастополі".
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.